הנושא שהכי מעניין לקוח אחרי בחירת ציור קיר הוא המחירו. לקבוע מחיר ציור קיר מראש זה דבר בעייתי בגלל שמחיר הוא בעצם התוצאה של כמה דברים: שטח של ציור קיר, איכות וסוג של צבעים, טכניקת עבודה, חומר שעליו מציירים, מקום שבו רוצים את הציור. כל זה צריך להלקח בחשבון.

שטח של ציור קיר: ברור שציור קיר קטן יעלה פחות מציור גדול.

ציר קיר עצום בבית עסקציור קיר קטן בבית חולים

איכות וסוג של צבעים: הצבעים הכי יקרים הם צבעים של כל מיני גוונים של מתכות כזהב, כסף, נחושת וכו'. גוונים כהים יותר עולים יותר כסף מהגוונים הבהירים. בכל חנות צבעים יש מניפת צבעים שבה גוונים מחולקים לבסיסים ולכל בסיס יש אות. P זה הבסיס הכי בהיר, A זה הבסיס הכי כהה. כמה שהבסיס יותר כהה הוא יותר יקר. צבע לבן של נירלט עולה בסביבות 300 שח ל-18 ליטר. וצבע על בסיס A שהוא הבסיס הכי כהה יכול לעלות 800 שח.

ציור של ויני פו צבעים כההים איכותייםציור של דובוני אכפת לי צבעים פחות איכותיים בהירים יותר

טכניקת עבודה: כמה שציור יותר מורכב ויש בו יותר פרטים הוא יותר יקר. אם לקוח רוצה לשלב בציור פורטרטים של בני משפחתו זה גם משנה את המחיר.

ציור על עץ פשותציור קיר מורכב ירושלים עתיקה

חומר שעליו מציירים: כמה שקיר פחות חלק כך הציור יותר יקר.המחיר של ציור על פח ברזל, עץ, בד כנבס עולה יותר מאשר ציור על קיר גבס או בטון.

ציור על קיר שפריץ לא חלקציור על קיר חלק חדר בנות

המקום שבו רוצים את הציור: אם גובה הציור קיר מצריך שימוש בסולם, פיגום או מעלית זה מעלה את המחיר של הציור. כך למשל ציור קיר בתיקרה יעלה פי ארבע מהמחיר של ציור בקיר רגיל בגובה העיניים.

ציור קיר בגובה עינייםציור קיר מאוד גבוה

להגיד כמה יעלו ציורי קיר בלי לראות את הקיר ולדעת מה הלקוח רוצה שיהיה מצוייר בו,הוא דבר בלתי אפשרי.

הציור יכול לעלות גם 500 שח וגם 10000 שח ובמקרים מיוחדים אפילו יותר. לבירור המחיר של ציור קיר ניתן להתקשר עלי: אנה קוגן 0545842638 או לפנות דרך האתר או דרך האימייל שלי anakoga85@gmail.com.